FORUM TRENULETE IN MINIATURA



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

FORUM TRENULETE IN MINIATURA

FORUM TRENULETE IN MINIATURA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
FORUM TRENULETE IN MINIATURA

TEME SI DESCRIERI DESPRE TOT CEEA CE INSEAMNA TRENULETE IN MINIATURA

<<<<< PE ACEST FORUM , IMPREUNA NE PUTEM VALORIFICA EXPERIENTA ACUMULATA IN ACEST DOMENIU.<<<<
AICI GASIM SI UN CHAT UNDE PUTEM SA VORBIM IN DIRECT DIFERITE TEME.<<<<<
ACEST FORUM, MOMENTAN, ESTE NON-PROFIT, AVAND CARACTER DE HOBBY.<<<<<
CAUTAM COLABORATORI IN VEDEREA REALIZARII DE IMAGINI FOTO SAU FILME CU TEMATICA FEROVIARA.<<<<
LA PERFECTIUNE VISAM CU TOTII , MINIATURILE SUNT DEJA PERFECTE. NICIODATA NU ESTE PREA TARZIU PENTRU A AVEA UN HOBBY. <<<<<
TOATE ANUNTURILE AFISATE PE ACEST FORUM, SUNT GRATUITE. TOTI DORITORII DE CATALOAGE , CARTI , REVISTE SAU ALTE INFORMATII DESPRE MODELISM FEROVIAR----CONTACTATI ADMINISTRATORUL ACESTUI FORUM<<<<<
MODELISMUL INCEPE DIN SUFLETUL PERSOANEI SI INCREDEREA DE A FI SATISFACUT DEPLIN DE CEEA CE REALIZEAZA . ******* PROPRIA TELEVIZIUNE-----PUTETI ATASA PROPRIILE IMAGINI VIDEO.********TRANSMISII LIVE IN VIITORUL APROPRIAT.<<<<<
IDEEILE DUMNEAVOASTRA VOR FI RASPLATITE , NU VA RAMANE DECAT SA VA INREGISTRATI PE ACEST FORUM , DE ACEEA VA ASTEPTAM SI SUNTEM DESCHISI LA ORICE IDEE CARE AR PUTEA IMBUNATATII IMAGINEA ACESTUI FORUM. ******CONDUCEREA ACESTUI FORUM CERE SCUZE PENTRU EVENTUALELE GRESELI NEINTENTIONATE , DE ACEEA CONTACTATI-NE PENTRU A REMEDIA AMIABIL LITIGIILE.<<<<<

Aburul , gigantul trecutului





Octombrie 2024

LunMarMierJoiVinSamDum
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


    Diorame profesioniste --Ziua internationala de modelism din Lahnsteiner--Hagen von Ortloff--Televiziunea germana SWR

    Romeo
    Romeo
    Admin
    Admin


    Mesaje : 67
    Data de inscriere : 23/02/2014
    Varsta : 47
    Localizare : München

    Diorame profesioniste --Ziua internationala de modelism din Lahnsteiner--Hagen von Ortloff--Televiziunea germana SWR Empty Diorame profesioniste --Ziua internationala de modelism din Lahnsteiner--Hagen von Ortloff--Televiziunea germana SWR

    Mesaj Scris de Romeo Joi 30 Oct 2014 - 17:46


      Data/ora curentă este: Vin 18 Oct 2024 - 16:17